Све нас повезује жеља за знањем

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

У жељи за продубљивањем сарадње двеју школа и наставку сарадње наставника информатике родила се идеја за заједничким часом. Ученици ОШ “ Ј. Ј. Змај“ са Алексиначког Рудника и ученици ОШ “ Смех и суза „ су заједничким снагама решавали тестове из области информатике.

Централна концепција часа је била базирана на квизу, примењена су савремена наставна средства.

Час је протекaо у радној атмосфери, ученици су активно учествовали у решавању питања и проналажењу тачних одговора.

Заједничким снагама кроз игру остварен је циља часа – утврђивања стечених знања.