Прва награда за иновацију на конкурсу ,,Рука у тесту“

Још једно признање ученицима и наставницима ОШ ,,Смех и суза“. Прва награда за иновацију на конкурсу за основне и средње школе ,,Рука у тесту“ Француског института и Амбасаде Француске у Србији. На изложби Француског института у Србији, која ће бити отворена у Београду поводом Светског дана климе 12. децембра ове године ове године, биће представљен и рад наше школе под називом ,,Аквапоник из контејнера“. Циљ конкурса је да кроз културу, образовање, француски језик и знање остваре нове везе између Србије и Француске и подрже културни, образовни и социо – иновативни програми и активна сарадња са младим људима у Србији. Изложбу ће отворити амбасадор Француске и Србије Фредерик Мондолони.