Пројекат “Чаробна интеркултурална мрежа пријатељства”

Дана 25. јануара 2019.год. нашу школу су посетили ученици и наставници ОШ ,,Љупче Николић“ у Алексинцу у оквиру међународног пројекта ,,Интеркултурална мрежа пријатељсва“. Пројекат “Чаробна интеркултурална мрежа пријатељства” има за циљ да интеркултурално повеже ученике и наставнике, припаднике различитих култура широм света путем вршњачког учења о другим народима, њиховим државама и културама. Као врхунац пројекта ученици ОШ ,,Љупче Николић“ су правили чаробне јастучиће које су поклонити, заједно са слаткишима својим вршњацима, школи “Смех и суза“.

Овом приликом желимо да упутимо топле и искрене поздраве својим новим пријатељима уз захвалност на дружењу и жељу да се то дружење настави.