Додела награда на конкурсу ,,Руке у тесту“.

Дана 12. децембра 2018. године група ученика и наставника наше школе посетили су Француски институт у Београду како би присуствовали додели награда на конкурсу ,,Руке у тесту“. Наша школа је добила прву награду за иновацију и представила јавно свој пројекат. Наставница математике Биљана Веселиновић је десетоминутном презентацијом представила циљеве пројекта, фазе и радионице у пројекту. Након доделе награда и захвалница ученици су имали прилике да учествују у радионицама из области природних наука.