Четврто место у категорији најбољи образовни филм “Стварање подстицајне средине за учење -место где идеје обликују стварност“

13332951_1246692465341725_7254479633577090898_nИ ове године школа је учествовала на  Међународном филмском фестивалу дечјег ставралаштва „КРЕАТИВНА ЧАРОЛИЈА“.   Мионица-Бања Врујци 2016.  Фестивал је настао сарадњом  Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и УГ,,Креатива-креативно образовање“ из Бање Врујци, а у сарадњи са Институтом за креативно развој младих из Словеније. На конкурсу су учествовале школе из дванаест држава. Надметале су се радовима из области филмског, драмског, литерарног и ликовног стваралаштва. У категорији: Најбољи образовни филм, на тему „Подстицајна средина за учење-место где идеје обликују стварност“, филм наше школе ,,Од игре до науке“ ( ментор Светлана Богавац Ђорђевић) пласирао се у финални део такмичења и од пет најуспешнијих радова, освојио је четврто место.

Фестивалу је присуствовао и ауторски тим наставника и сарадника  наше школе у саставу: Биљана Веселиновић, Данијела Врачар Вујошевић, Милан Петковић и педагог Елена Стојановић.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.