У Туристичко-информативном центру у Алексинцу свечано уручене награде најуспешнијим ученицима поводом наградног конкурса „Ускршње јаје“

22.04.2015. са почетком у 19:00 часова у просторијама Туристичко-информативног центра у Алексинцу свечано су уручене награде најуспешнијим ученицима поводом наградног конкурса „Ускршње јаје“. Укупно је награђено 17 учесника конкурса,  најуспешнији ученици основних и средњих школа са територије Општине који су учествовали на наградном конкурсу“Ускршње јаје“.Једну од две специјалне награде-флеш меморију, жири је доделио ученици шестог разреда наше школе Тијани Живковић.Дипломама су награђени ученици петог и шестог разреда Сеад Ђорђевић и Александар Драганић.Награде и дипломе најуспешнијим ученицима на конкурсу уручила је г-ђа МиленаМаксимовић, директор ОТИС-а.