ОШ „Смех и суза“ уметничким стазама игре и слободе до пласмана у финале Међународног такмичења „Креативна чаролија“

za sajt

Алексинац може да буде поносан на своју децу која су своје вишеструке таленте потврдила на овогодишњем Међународном такмичењу „Креативна чаролија“ у Мионици (Бања Врујци) пласманом у финале такмичења. Наиме, група ученика (Александар Драганић и Сузана Љубишевић; наставник ментор Данијела Врачар Вујошевић) из Основне школе за образовање и васпитање деце и омладине са сметњама и развоју „Смех и суза“ учествовала је у категорији кратког дечјег филма под насловом „Све дечије стазе воде од игре до слободе“, као и у категорији ликовних радова (ученик шестог разреда Милош Јовић; наставник ментор Ивана Васиљевић).

Финални део такмичења биће одржан 17–18. априла у Мионици (Бања Врујци).

ОШ „Смех и суза“ честита и ОШ „Вук Караџић“ из Житковца и ОШ „Јован Јовановић Змај“ из Алексиначког Рудника, које такође учествују у финалном делу такмичења. Видимо се у Мионици!